دفاع جانانه بی بی سی از ترویج ابتذال در یک دانشگاه

بصیر، بنگاه خبرپراکنی بی بی سی وابسته به سازمانهای جاسوسی این روزها و پس از واکنش گسترده مردم و مسئولین استان سیستان و بلوچستان به سلسله اقدامات ضد فرهنگی در دانشگاه سیستان و بلوچستان به دفاع تمام قد از رقاصی در این دانشگاه روی آورده است.

بنا بر این گزارش این اقدام سایت بی بی سی نشان از عمق ارتباط استراتژیک لایه های پنهان دانشگاه سیستان و بلوچستان که به دنبال ترویج ابتذال و بی بندو باری در این دانشگاه هستند با عناصر شناسنامه دار و ضد انقلاب دارد.
رقاصی در دانشگاه سیستان و بلوچستان آنقدر برای بنگاه خبر پراکنی بی بی سی اهمیت داشت که دستندرکاران این شبکه به صورت ویژه و در برنامه 60 دقیقه به این موضوع پرداخت، این شبکه گزارشی برای عادی جلوه دادن این اقدام سخیف گزارشی مبسوط روی آنتن زنده خود پخش کرد.
بی بی سی برای پروژه عادی سازی رقص در دانشگاه سیستان و بلوچستان تنها به این موضوع بسنده نکرد و با دعوت از یک روانشناس سعی کرد در کنار بررسی اثرات مثبت رقاصی، این اقدام ضد فرهنگی را به نبود سیما و امکانات تفریحی در شهر زاهدان ربط دهند!
اینکه بنگاه خبرساز و جاسوس پرور دستگاه های امنیتی انگلیس، اینگونه از اقدامات ضد روح دانشجویی حمایت می کند جای بسی تامل دارد که مسئولین دانشگاه به احوالات و رفتار اطرافیان  قدری دقیق شوند و ببینند چه تغییری در آنها ایجاد شده است که دشمنان ملت حامی آنان شده اند.
بنا به آنچه از سیر و راه حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب مشهود است این است که این تعریف و حمایت دشمن از آنان نشانه ای از انحراف از مسیر حق است.
حضرت امام(ره) در این خصوص چنین فرموده اند: ” هر وقت دشمنان از شما تعریف کردند بدانید راه شما باطل است و هرگاه علیه شما صحبت کردند مشخص می شود که راه صحیح است.
آیت الله خامنه ای مدظله العالی نیز در این خصوص فرمودند: وقتی میبینید دشمن برای شما کف میزند باید بفهمید که به دروازه خود گل زده‌اید و تنها دشمن را راضی کرده‌اید.
شیطنت بی بی سی در دفاع تمام قد از سلسله ماجرا های ضد فرهنگی و سیاسی در دانشگاه سیستان و بلوچستان در حالی انجام می گیرد که بسیاری از مردم و مسئولین شهر زاهدان در روزهای اخیر به این اقدامات تاسف بار واکنش نشان داده اند.
در کنار نقش پررنگ بی بی سی در حمایت و دفاع از ماجرای رقاصی های سلسله ای در دانشگاه سیستان و بلوچستان و ریل گذاری برای حضور فتنه گران در این دانشگاه، نمی توان از مدیریت ناکارآمد مسئولین دانشگاه و مشاورین  حامی این اقدامات که فضا را برای تحرکات جریان خزنده دانشگاه سیستان و بلوچستان باز کرده اند، گذشت.
جریانی که با تمام قوا و با سوء استفاده از برنامه های علمی و فرهنگی به دنبال اسلام زدایی در محیط علمی استان است.
مرور حوادث اخیر در دانشگاه نشان می دهد که مماشات مسئولین ارشد دانشگاه و گاهی همراهی آنها باعث گسترش دامنه گستاخی ها و افزایش تحرکات جریان انحرافی دانشگاه شده است، جریانی که به بهانه های مختلف به دنبال دور کردن اخلاق و ترویج ابتذال در این دانشگاه است.
صاحبنظران بر این باورند که اگر مسئولین ارشد دانشگاه در برابر خواست یک تشکل افراطی که از قضا زیر چتر حمایت لابی های سیاسی خارج از دانشگاه و برخی از اساتید داخل قرار دارد در برابر دعوت یکی از عناصر فتنه گر و حتی نصب تصاویر یکی از سران فتنه در برد دانشگاه مقاومت می کرد امروز جریانات نامرئی دانشگاه به خود اجازه نمی دادند که به بهانه جشنواره های علمی و فرهنگی دانشگاه را محل رقاصی کنند.
علی ای حال نتیجه حضور مسئولین ارشد دانشگاه در کنار عناصر فتنه گر و گرفتن عکس های یادگاری می شود دهن کجی عده ای به ارزش های انقلاب و اسلام!
آگاهان دانشگاه بر این موضوع واقفند که اگر مسئولین دانشگاه به همین منوال میدان را برای جریان فتنه گر دانشگاه باز کنند باید در آینده انتظار ساختار شکنی های بیشتر را از این طیف شناسنامه دار داشت.
آنها بر این باورند که حمایت بی بی سی از ترویج ابتذال در دانشگاه جای تعجب ندارد زیرا سلسله تحرکات دانشگاه سیستان و بلوچستان توسط یک جریان سیاسی نزدیک به فتنه و از خارج از دانشگاه مدیریت می شود جریانی که در سال 88 کشور را به لبه پرتگاه کشید اکنون به دنبال انحراف در دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

دانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا