معمای بزرگ برانکو برای دیدار با فولاد

بصیرنیوز،برای اولین بار در طول فصل جاری، برانکو احساس کمبود بازیکن می‌کند. مصدومیت رامین رضاییان و محسن ربیع خواه را اضافه کنید به محرومیت فرشاد احمدزاده تا به این نتیجه برسید که دست برانکو برای اولین بار در این فصل بسته شده است.

البته به نظر می‌رسد با توجه به اضافه شدن نفراتی مثل سروش رفیعی و سامان نریمان جهان به نفرات جلوی زمین پرسپولیس، برانکو برای پر کردن خلاء هافبک‌های تیمش مشکل چندانی نداشته باشد و با یکی دو تغییر و جابجایی در زمین این مشکل را حل کند. اما کمبود بازیکن در خط دفاعی می‌تواند برای سرخ پوشان در  اهواز گران تمام شود.

تاکنون و در صورت غیبت مدافعان پرسپولیس در زمین، برانکو با ترفند جابجایی بازیکنان در پست‌های مختلف این خلاء را پر می‌کرد. اما غیبت همزمان ربیع خواه و رامین رضاییان به دلیل مصدومیت و کمبود بازیکن در این پست، برانکو را به دردسر انداخته است.

حضور ماهینی، حسینی و انصاری در خط دفاعی پرسپولیس مسجل است و معضل برانکو انتخاب چهارمین گزینه برای سمت چپ خط دفاعی‌اش است. برانکو برای حل کردن این معما گزینه‌های زیادی ندارد. سرمربی سرخ پوشان یا باید به صادق محرمی بازیکن جوانش اعتماد کرده و او را در سمت راست خط دفاعی تیمش قرار دهد که در این صورت ماهینی از سمت راست به دفاع وسط و انصاری از دفاع وسط به سمت چپ منتقل می‌شود.

دومین گزینه برای برانکو پرده برداری از خرید پر حرف و حدیث و اوکراینی تیمش، پل یانسکی است که البته این انتخاب هم می‌تواند تبعات خاص خودش را داشته باشد. اما لااقل مزیتش به راه اول این است که برانکو ناچار نیست برای انتخاب او دو بازیکن دیگر را در دو پست جابجا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا