فرمانده دوران دفاع مقدس:

بصیرت، اسلحه پیروزی در جنگ شناختی است/شکست مفتضحانه پروژه تجزیه‌طلبی دشمن علیه جمهوری اسلامی

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه بصیرت، اسلحه پیروزی در جنگ شناختی است گفت: دشمن در فتنه اخیر پروژه تجزیه‌طلبی علیه جمهوری اسلامی را دنبال می‌کرد که با شکست مفتضحانه مواجه شد.

به گزارش بصیرنیوز، سردار علیجان میرشکار در دومین یادواره ۲۵ شهید شهر تازه تاسیس آستانه‌سرا فریدونکنار اظهارکرد: وقتی به تمثال مبارک شهدا نگاه می‌اندازیم احساس عقب افتادگی داریم چراکه دوست داشتیم به جایگاه رفیع آن‌ها می‌رسیدیم و البته امیدواریم که به این جایگاه برسیم.

وی با اشاره به جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که فرمود “برای شهید شدن باید شهید بود”، خاطرنشان کرد: خداشناسی و مطیع او بودن، ایستادن در برابر شیطان، ولایت‌مداری و اخلاص در عمل از جمله ویژگی‌هایی بود که در حاج قاسم تبلور داشت.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: حضور در صحنه مردم ایران در جنگ هشت ساله چنان بازدارندگی ایجاد کرد که آمریکا جرات حمله نظامی به جمهوری اسلامی را ندارد.

میرشکار با بیان اینکه امروز در جنگ شناختی هستیم گفت: ملت ایران در جنگ سخت و نرم پیروز ميدان شدند اما امروز همه باید تلاش کنیم که در جنگ شناختی هم پیروز شویم.

وی با اشاره به اینکه اگر بصیرت نباشد نمی‌توانیم درک کنیم که باید کجا بایستیم یادآورشد: مردم در ۹ دی سال ۸۸ با بصیرت مثال‌زدنی توانستند بینی دشمن را به خاک بمالند و همچنان باید این بصیرت در مردم ما حفظ و تقویت شود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: در فتنه اخیر شاید همه ما نگران برداشتن حجاب توسط چند دختر بودیم که البته آن هم جای نگرانی دارد و باید فکری کرد اما دشمن در این فتنه با به‌کارگیری بیش از ۱۰۰ نفر از نخبگان اطلاعاتی از کشورهای مختلف در یکی از پایگاه‌های آمریکایی کشور عراق مستقر شده بودند و اهداف تجزیه‌طلبی ایران را دنبال می‌کردند که به لطف الهی و بصیرت مردم ما با شکست مفتضحانه مواجه شدند.

میرشکار افزود: با توان بالای دفاعی کشور ما، ۵۲ مقر اصلی تجزیه‌طلبان در کردستان عراق مورد هدف قرار گرفت و دشمن که به فکر گرفتن کردستان ایران بود در نهایت کردستان عراق را هم از دست داد.

وی با تاکید بر اینکه بصیرت مردم ایران در این فتنه اخیر هم کارساز و توطئه دشمن خنثی شد خاطرنشان کرد: درحالی که عوامل دشمن در داخل فشار زیادی بر بازاریان و کامیون‌داران آوردند اما آن‌ها هیچ همراهی با دشمن نکردند که جا دارد بر دست این اقشار جامعه بوسه زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا