نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس خبر داد

بهره‌برداری از درمانگاه شهید بصیر و سی تی اسکن بیمارستان فریدونکنار تا یک ماه آینده

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس از بهره‌برداری درمانگاه شهید بصیر و سی تی اسکن بیمارستان فریدونکنار تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، علی‌اصغر باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما در حاشیه بازدید از مراکز درمانی فریدونکنار اظهارکرد: با همراهی ساکی مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت از بیمارستان امام خمینی(ره)، اورژانس و تاسیسات بیمارستان و درمانگاه شهید بصیر فریدونکنار بازدید داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تغییرات مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران منجر به بدقولی برای انجام پروژه‌های بهداشتی و درمانی فریدونکنار به‌ویژه سی تی اسکن بیمارستان شد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تصریح کرد: با گلایه‌ای که از وزیر بهداشت انجام دادیم ایشان مدیرکل امور عمرانی خودشان را برای پیگیری به فریدونکنار فرستادند تا گزارش ارزیابی را به شخص وزیر ارسال کنند.

باقرزاده با اشاره به نتایج این بازدید گفت: تاسیسات، سی تی اسکن، اورژانس بیمارستان و درمانگاه شهید بصیر مورد بازدید قرار گرفت که تصمیمات خوبی برای این چهار پروژه لحاظ شد.

وی با بیان اینکه تغییرات در دانشگاه علوم پزشکی مازندران موجب ضربه به ما شده است، تاکید کرد: امیدواریم هرچه سریعتر بدنه مدیریتی این دانشگاه به قوت برسد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس اظهارکرد: در مجموع این چهار پروژه مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی دارد که امیدواریم در سال جاری همه آن‌ها را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

باقرزاده خاطرنشان کرد: درحالی که از نظر ما بازساری بخش سی تی اسکن تمام شده بود اما به دلیل سوءمدیریت صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران این پروژه تاخیر افتاد که البته تا ۳۰ روز آینده درمانگاه شهید بصیر، بخش سی تی اسکن و تاسیسات بیمارستان بهره‌برداری می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا