اختصاصی بصیرنیوز:

اعلام رسمی نتایج انتخابات در فریدونکنار/باقرزاده راهی بهارستان شد

 بنابر گزارش رسیده به بصیرنیوز، مشارکت مردم فریدونکنار در انتخابات 11 اسفند ماه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به میزان 19 هزار و 731 نفر بوده که 43 درصد آرا را از این شهرستان شامل می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز، بنابر آمار ارائه شده از فرمانداری فریدونکنار، مشارکت مردم فریدونکنار در انتخابات ۱۱ اسفند ماه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به میزان ۱۹ هزار و ۷۳۱ نفر بوده که ۴۳ درصد آرا را از این شهرستان شامل می‌شود.

گفتنی است علی‌اصغر باقرزاده با کسب ۱۲ هزار و ۸۰۵ رای بیشترین آرا را در شهرستان فریدونکنار به‌دست آورد.

همچنین علیرضا رحیمیان سه هزار و ۲۳۸ رای، نقی نبی‌زاده هزار و ۲۱۰ رای، احمد صفرپور کریمی ۸۳۱ رای و هادی هاشمیان  ۷۱۳ رای را از مردم فریدونکنار کسب کردند.

بنابراین گزارش، علی‌محمد عابدینی فرمی ۳۵۷ رای، سیدرضا واجدی روشن ۱۱۱ رای، ابوالقاسم گرجی مهلبانی ۷۱ رای، فاطمه تقی‌نژاد ۶۸ رای، فضل‌الله پورحسین باقری ۵۹ رای، رضی‌الدین محمودی ۴۳ رای، علی محسن‌زاده اسی ۳۵ رای، علی ملکی ۳۵ رای، سیدحامدی علوی‌نژاد ۲۸ رای، محمدباقر حسنی ابهری ۱۲ رای، علی پورصادق کردی ۸ رای و سیدرضا ناطقی سیدکلا ۷ رای را در شهرستان فریدونکنار کسب کردند.

گفتنی است، در مجموع حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده با کسب ۴۲ هزار و ۲۸۸ رای بیشترین آرا را از این حوزه انتخابیه کسب کرده و علیرضا رحیمیان با ۱۳ هزار و ۳۶۹ رای در جایگاه دوم و هادی هاشمیان نیز با دو هزار و ۷۸۲ رای در جایگاه سوم قرار گرفت.

از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار یک نماینده راهی بهارستان می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا