فوت 2 مأمور پلیس آگاهی در تصادف

بصیر ،رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور از وقوع یک مورد تصادف مرگباردر اتوبان شیخ فض الله خبر داد و گفت :راننده کامیونت از محل حادثه متواری شد. و تلاش برای شناسایی و دستگیری او ادامه دارد.

سرهنگ مراد مرادی در خصوص تصادف یک دستگاه کامیونت با یک موتورسیکلت پالس که منجر به کشته شدن دو تن از مأموران پلیس آگاهی حین انجام وظیفه شد، اظهار داشت: ساعت ۸:۵۰ پنج شنبه گذشته یک دستگاه کامیونت هیوندای سفید، در رمپ ورودی حکیم غرب به شیخ فضل‌الله شمال با یک دستگاه موتورسیکلت پالس به‌شدت برخورد کرد که بر اثر این سانحه راکب و ترک‌نشین موتورسیکلت در دم جان خود را از دست دادند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران با بیان اینکه راننده کامیونت بلافاصله بعد از وقوع این تصادف از محل متواری شده است، افزود: با توجه به نوع تصادف و فرار راننده کامیونت، تیم کارشناسان پلیس راهور در محل حاضر شدند و با توجه به نقاط برخورد موتورسیکلت و ثبت اظهارات سه تن از شاهدان، این ماجرا و بررسی دوربین‌های نظارتی و کنترلی واقع در اطراف محل سانحه، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران نیز گفت: متأسفانه پس از بررسی مقدماتی، مشخص شد که راکب و ترک‌نشین موتورسیکلت، دو نفر از مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ بودند که در لحظه وقوع تصادف در مأموریت و حین انجام وظیفه قرار داشتند.

وی افزود: با توجه به آغاز تحقیقات پلیس، علت تصادف در حال بررسی است و فرار راننده کامیون از عوامل مشدده جرم است.

خبر ایرانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا