وعده‌هایی که باید تعیین تکلیف شود/1؛

کمربندی نیمه تمامی که شبیه جاده ابریشم شده است

بصیر، با انتخاب مهرداد ابراهیمی به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و صدور حکم سرپرستی فرمانداری فریدونکنار برای وی، باید منتظر پنجمین فرماندار این شهرستان در دو سال اخیر بود.

به گزارش بصیر، پس از چند تغییر مدیریتی در این شهرستان و عدم موفقیت مسئولان امر در راس امور، با حضور ابراهیمی در فریدونکنار، کمی از تنش‌های موجود در این شهرستان رو به کاهش گذاشت اما بار دیگر با تدبیر مسئولان ارشد استان! تا چند وقت دیگر فریدونکنار را ترک می‌کند.

اما آنچه که بسیار مهم‌تر از حضور ابراهیمی در فریدونکنار به نظر می‌رسد وعده‌های نیمه تمامی است که فرماندار این شهرستان در جلسات مختلف و مجامع عمومی و خصوصی داده که مردم این شهرستان را منتظر و متوقع برای رسیدگی به آن کرده است.

یکی از مهم‌ترین وعده‌های روزهای آغازین حضور ابراهیمی در فریدونکنار تکیمل پروژه 13 ساله کمربندی این شهرستان بوده که وی از این کمربندی با جمله معروف «کمربندی نیمه تمام فریدونکنار شبیه جاده ابریشم شده است» یاد کرده است.

ابراهیمی در نشست صمیمی با اعضای معتمدین معین بنیاد شهید و مجمع فرزندان شهدای فریدونکنار با بیان اینکه «به شهر فریدونکنار آمدم تا به مردم‌شان خدمت کنم، چرا که فریدونکنار شهرستان معنوی و سرداران و بزرگان است» باید به خوبی بداند که مردم این شهرستان منتظر پایان این پروژه بلاتکلیف هستند، پروژه‌ای که به دلیل روند نامناسب و سرعت نامطلوب خسارت‌های زیاد مالی و جانی را برای این شهرستان به همراه داشته است.

هرچند که سرپرست فرمانداری فریدونکنار در گذشته از پایان این طرح نیمه تمام تا پایان امسال خبر داده بود باید دید که با وجود مشغله فراوان کاری و حضور در استانداری آیا می‌تواند به این وعده خود عمل کند.

 متن سخنان سرپرست فرمانداری فریدونکنار در جمع معتمدین معین را در اینجا بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا