وقتی روزنامه امتیاز راه نفوذ مجله تایم می شود/ باخیانت کنندگان به ناموس ملی برخورد شود

بصیر، این روزنامه با ذوق زدگی توضیحی مثبت از چاپ این عکس در مجله تایم داده و سپس به شرح ناقصی از پیشینه این مجله پرداخته است. در این خبر به هیچ عنوان تحلیل یا گزارش خاصی از علت چاپ این عکس داده نشده است و فقط به بازنشر آن در نیم صفحه بالایی صفحه اول خود پرداخته است.

اینکه چرا یک روزنامه که از بیت المال کشور استفاده می کند، تبدیل به بازنشر دهنده اخبار ضد ایرانی رسانه های معاند با انقلاب اسلامی می شود را شاید با رمز گشایی از پروژه نفوذ دشمن که اخیرا رهبر انقلاب تاکیدات زیادی به آن داشتند، فهمید.

روزنامه امتیاز با تغییر در تیتر این مطلب آن را “آینده جهان در دهه های آینده چگونه خواهد بود” ترجمه کرده است در حالی که تیتر این مطلب “Is Iran Finally Ready for Change” به معنی ” آیا ایران در نهایت برای تغییر آماده می شود؟ ” سعی در بزک کردن چهره این نوشتار خصمانه داشت.

اینکه دشمن سعی در القاء استحاله فرهنگی و القای استحاله آرمانهای  انقلاب را دارد مسئله جدید و عجیبی نیست، اما اینکه یک روزنامه با اطمینان خاطر در همین مسیر قدم بردارد و نگران هیچ گونه برخورد مسئولان مطبوعاتی کشور نباشد جای بسی نگرانی دارد.

همزمانی روز اول نمایشگاه مطبوعات با انتشار این عکس بزرگ در صفحه اول روزنامه امتیاز، نشان از خاطری آسوده از انتشار این مطلب و اطمینان از عدم  بازخواست است و به زعم این روزنامه شاید در این روزها که به خاطر تیتر ضد آل سعود با وطن امروز برخورد می شود نگرانی از برخورد با چنین مطالبی جایی ندارد.

دکتر فوائد ایزدی از کارشناسان  برجسته کشورمان بر این عقیده است که هرجا دشمن از کلمه change استفاده کرده منظورش همان نفوذاست( بیشتر بدانید).

مجله تایم در حالی تغییر در دهه های آینده را ناشی  از مدل لباس پوشیدن دخترکی نموده که مشخص نیست این فرد مدل است یا شهروند.

emtiyaz

در روزهای گذشته دسگیری تعدادی از عوامل نفوذ فرهنگی دشمن در رسانه ها زنگ خطر را برای مسئولین کشور به صدا درآورده بود و باید گفت دشمن امید زیادی به عوامل نفوذی خود در کشور بسته است تا اهداف خود را از طریق آنها برای مردم بزرگ نمایی کند.

دستگاه های انقلابی بایستی مراقب نفوذ دشمن در رسانه های داخلی و القاء خواسته های دشمن در بین مردم باشند. شاید مجله تایم در کشور ما مخاطب نداشته باشد اما روزنامه ها که از بودجه کشور استفاده می کنند، نقش ارتباط دهنده مردم با تفکرات براندازانه دشمن را بر عهده نگیرند.

دانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا